Budowlanka - Grotta - strona: 2


http://www.hydro-mont.hekko.pl/Instalacje_wodne_kanalizacyjne

instalacje sanitarne opoleBudując dom, należy pamiętać o wielu ważnych rzeczach: trwałych fundamentach, równych ścianach, solidnym pokryciu dachowym czy szczelnych oknach. Równie ważne są wszelkiego rodzaju instalacje: grzewcze, elektryczne, wentylacyjne oraz instalacje sanitarne. Opole to miasto z wysoko rozwiniętym rynkiem budowlanym, w którym można znaleźć wielu fachowców od instalacji. My proponujemy Państwu usługi firmy Hydro-Mont, w której ofercie są: instalacje solarne, pompy ciepła, instalacje centralnego ogrzewania oraz instalacje sanitarne. Opole i okolice to obszar działalności firmy. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową www.hydro-mont.hekko.pl.

Najlepsze sufity podwieszane tanio!

brak zdjęciaNasza firma GREBUD to specjalista od wszelkiego rodzaju sufitów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, pasję oraz kreatywność i nie boimy się wyzwań, co sprawia, że solidnie zrealizujemy każdy pomysł na sufit. Wykonujemy podświetlane sufity, sufity podwieszane, sufity napinane, a także tzw. gwieździste niebo. Jeżeli nie mają Państwo gotowej koncepcji, chętnie podsuniemy Państwu pomysł na sufit idealnie dostosowany do Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Do każdego zlecenia podchodzimy poważanie i z całkowitym zaangażowaniem, dzięki czemu nasze realizacje są funkcjonalne, wytrzymałe oraz bardzo trwałe.

biura do wynajęcia zabrze

Zabrze oferuje biura do wynajęcia w najwyższym standardzieBiura do wynajęcia Zabrze w niskich cenach i dogodnej lokalizacji. Teraz to możliwe. Firma P.W. "JA"NOW-AN oferuje wynajem biur i powierzchni biurowych na granicy Zabrza i Gliwic. Atutem naszej oferty jest świetna lokalizacja – dogodne połączenie drogowe z całym Śląskiem oraz bliskość węzła komunikacji miejskiej. Biurowiec, który oferujemy jest w świetnym stanie- ocieplony z wymienionymi oknami i dachem. Budynek ma zapewnioną całodobową ochronę. Jeszcze dziś wejdź na naszą stronę www.biuro-zabrze.pl i skorzystaj z promocyjnych cen dla nowych najemców! Zapraszamy też do zapoznania się z naszą galerią. Biura do wynajęcia Zabrze - Firma P.W. "JA"NOW-AN zaprasza.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2

©2014 www.grotta.pl