Elektronarzędzia - Grotta


www.promajacekdaniel.com

żurawie poznańSpecjalizujemy się w branży maszyn niezbędnych do przepompowni czy oczyszczalni ścieków. Jesteśmy producentem specjalistycznych urządzeń jak żurawie. Poznań zaprasza do nawiązania współpracy i zaopatrzenia się w wysokiej jakości sprzęt, wykonany z najbardziej trwałych materiałów. Żurawie- Poznań- oferujemy Państwu Żurawie stacjonarne jak i przenośne , słupowe, obrotowe. Każdy wykonany przez nas żuraw to przemyślana i stabilna, perfekcyjnie zaprojektowana konstrukcja. Jest to szczególnie nieocenione rozwiązanie dla przepompowni i oczyszczalni ścieków. Aby sprawnie przeprowadzić prace w tych miejscach obecność żurawia jest niezbędna. Same prace konserwacyjne wymuszają obecność żurawia, który bezpiecznie i solidnie wykona te prace. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i dokonania wyboru żurawia biorąc pod uwagę specyfikację pracy każdej z tych maszyn. Dysponujemy bogatą ofertą, która pozwoli dostosować szczegóły do rodzaju prac jakie mają byc wykonywane a także dostosować ilość personelu zajmującego się tą pracą.

http://www.polanik-uslugi.pl/36-uslugi/78-ciecie-plazma

cięcie plazmąNowoczesne zakłady metalurgiczne stosują do swej pracy precyzyjne urządzenia tnące, za pomocą których można wycinać skomplikowane elementy. Cięcie plazmą stosuje się zazwyczaj, gdy tradycyjna obróbka metali nie jest w stanie wykonać danego projektu, lub też gdy koszta produkcyjne są zbyt wysokie. Cięcie plazmą jest skomplikowanym procesem, podczas którego używane są zaawansowane technologicznie urządzenia, opierającej się na bardzo dużej mocy tnącej. Za pomocą łuku plazmowego można przycinać blachy o różnych rozmiarach, a także kształtach. Główną zaletą plazmowego cięcia stali są koszta. Zastosowanie tej techniki cięcia ogranicza koszta nawet kilkukrotnie, w porównaniu do tradycyjnych metod metalurgicznych. Warto zatem wybrać tą technologię, ponieważ jest ona świadczona przez specjalistyczne zakłady metalurgiczne. Do ich grona, z całą pewnością, można zaliczyć specjalistyczną i posiadającą wieloletnie doświadczenie firmę Polanik, która działa na rynku metalurgicznym od wielu długich lat.

http://waterjet.tech/kategoria-produktu/produkty/pompy-hp/

pompy do cięcia wodąZaawansowane techniczne pompy do cięcia wodą produkcji firmy PTV zadziwiają efektywnością pracy, precyzją obróbki materiałów oraz możliwością wielogodzinnego użytkowania, bez ryzyka uszkodzenia mechanizmu. Odpowiednio wykwalifikowany zespół inżynierów zatrudniony w tym przedsiębiorstwie produkcyjnym, z przyjemnością pomoże nam w wyborze najlepszej z naszej perspektywy pompy Waterjet lub stołu do cięcia metodą CNC. Rekomendowane niezawodne pompy do cięcia wodą nieustannie zyskują na popularności, ich przydatność w dziesiątkach zakładów przemysłowych jest niekwestionowana. Miękkie PCV, inne tworzywa sztuczne, tkaniny czy folie - to przykładowe materiały, na których wykorzystywane są możliwości polecanych pomp wysokociśnieniowych wymienionej marki.

http://windy-raczkowski.pl/platformy-dla-osob-niepelnosprawnych-z-szybem/

platformy dla osób niepełnosprawnychOsoby dotknięte niepełnosprawnością ruchomą muszą codziennie zmagać się z wieloma przeciwnościami, ponieważ infrastruktura w miastach nie jest odpowiednio przystosowana do ich funkcjonowania. Nie wszędzie są zamontowane specjalistyczne platformy dla osób niepełnosprawnych, które ułatwiają im, dostanie się do danych budynków. Dlatego należy to zmienić. Aczkolwiek jak się do tego zabrać? Otóż należy pisać do władz samorządowych najróżniejsze pisma oraz petycje, aby ułatwiali swym suwerenom komfortowe warunki życia. Ponadto samemu można pomagać osobom, które mają problemy z poruszaniem się. Należy zaznaczyć, że współczesne firmy oferujące platformy dla osób niepełnosprawnych nie za swoje produkty nie żądają wysokich pieniędzy. Ponadto firmy takie jak Windy Raczkowski oferują kompleksowy montaż owych urządzeń oraz jego serwis, ponieważ do każdego zadania podchodzą w rzetelny i profesjonalny sposób.

http://kociołcenowy.pl/

pompa ciepłaPompa ciepła jest urządzeniem pozwalającym na nowoczesne oraz oszczędne ogrzewania wody jak i też naszych pomieszczeń mieszkalnych jak i też przemysłowych. Dzięki zastosowanej w niej najnowocześniejszej technologii, zużywa ona bardzo mało prądu i tylko jego. Do jej prawidłowego funkcjonowania nie są potrzebne żadne dodatkowe surowce takie jak na przykład gaz, olej, węgiel, drewno itp. Wykorzystuje on zastałe ciepło z powietrza bądź ziemi, dzięki któremu ogrzewa ona wodę zgromadzoną w zbiorniku. Takie rozwiązanie jakie oferuje na pompa ciepła jest bardzo oszczędne jak i też ekologiczne Dzięki niemu możemy także dbać o środowisko.

Kühlen der kleinen räume - der beste Ratschlag

http://www.telzas.de/Telzas/de/Product/ByCategory/Kuhlen_der_kleinen_RaumeKlimaanlage ist so konzipiert, komfortable Wohnbedingungen für Menschen oder optimalen Bedingungen in den Zimmern zur Verfügung zu stellen, wo die Prozesse stattfinden. Die Wahl der Systeme auf kühlen der kleinen räume, ist es eine Überlegung wert, welche Funktionen es erfüllen muss, und was sind unsere Bedürfnisse und Möglichkeiten. Im Studio-Apartment und in einer kleinen Wohnung und wird eine einzige Klimaanlagen testen. Klimaanlagen können nicht nur den Raum abkühlen, sondern auch erwärmt und trocken sein. Klimaanlagen mit nur Kühlfunktion ausgestattet sind billiger, aber sie können auch zusätzlich warm und trocken sind auf jeden Fall teurer, aber sie können billig das Haus im Frühjahr und Herbst heizen. Wenn Sie sich entscheiden, eine Klimaanlage zu kaufen, sollte die Installation Fachleute betraut werden. Der Fachmann nicht nur effektiv das Gerät anschließen, es wird uns auch helfen, den Ort zu wählen, wo befinden sollte am besten für die kühlen der kleinen räume seine Funktion zu erfüllen.

http://lodos.pl/oferta/chlodnictwo/chlodnie-przemyslowe/

budowa chłodniNasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu, sprzedaży i budowie nowoczesnych instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych. W swojej ofercie posiadamy różnorodne produkty klimatyzacyjne (głównie nowoczesne klimatyzatory) oraz chłodnicze (m.in. mroźnie, agregaty chłodnicze, szafy i komory chłodnicze itp.). Oprócz sprzedaży produktów chłodniczych oferujemy kompleksowe usługi takie jak instalacji klimatyzacji czy budowa chłodni w przedsiębiorstwach. Budowa chłodni jest procesem złożonym i obejmuje fazę projektu, tworzenia produktu, instalacji i nadzoru nad jego sprawnym działaniem. Skomplikowane projekty chłodni wykonywane są na specjalne zamówienie klientów według przedstawionej specyfikacji i parametrów technicznych. Oferujemy pełne wsparcie w eksploatacji chłodni i gwarancję na wszelkiego rodzaju naprawy i serwis. Szczegółowa oferta w zakresie chłodnictwa znajduje się na naszej stronie.

wibroprasy

METAl-CHEM - najwyższej klasy sprzęt do recyklinguMETAL-CHEM to spółka prywatna, która w 1997 roku wytworzyła się z dawnego zakładu urządzeń metalowych METALCHEM. Z początku firma produkowała głównie młynki i wirówki pionowe, urządzenia do recyklingu oraz grzejniki rezystancyjne. Z czasem rozszerzyliśmy naszą działalność i zajęliśmy się produkcją przenośników oraz urządzeń wykorzystywanych przy okazji produkcji kostki brukowej (owijarki, pakowaczki, linie recyklingowe). W miarę rozwoju firmy powiększyliśmy nasz asortyment o kolejne urządzenia, takie jak wibroprasy, przenośniki taśmowe, czy silosy na cement. Nasze wibroprasy, owijarki i urządzenia do recyklingu cieszą się popularnością wśród klientów z całej Europy. Obsługujemy zlecenia z Norwegii, Niemiec, Francji, Anglii, Słowacji, Danii, Szwecji, Rosji, a nawet spoza Europy (mamy klientów w Zimbabwe czy Australii). Posiadamy ogromne doświadczenie oraz liczne certyfikaty jakości, które potwierdzają klasę naszych usług oraz potwierdzają nasz międzynarodowy sukces.

Przesiewacze wibracyjne - skuteczny sposób na segregację kruszywa

brak zdjęciaPrzesiewacze wibracyjne to urządzenia, których celem jest szeroko rozumiane przesiewanie kruszywa. Zadanie to wykonywane jest przede wszystkim po to, by uzyskać kruszywo o określonej wielkości ziaren. Zastosowanie alternatywnych napędów pozwala uzyskać ruch wibracyjny, który w połączeniu z odpowiedniej gęstości sitem umożliwia szybkie i dokładne oddzielenie kruszywa o określonej grubości. Zasadniczo przesiewacze wibracyjne przeznaczone są do kruszywa średniej i drobnej grubości. Wiadomo jednak, że urządzenie to musi być funkcjonalne i trwałe, dlatego też do produkcji przedmiotowego sprzętu używane są różne gatunki stali, w tym stali szlachetnej. Ważnym elementem są sita, które mogą mieć różną grubość. Wybór sita powinien być dostosowany do charakteru przesiewanego kruszywa.

Wnnajem trwałych zacieraczek do betonu

brak zdjęciaWśród maszyn, jakie oferuje do wypożyczania znana i ceniona firma Cramo znajdują się między innymi zacieraczki do betonu. Wynajem takiego sprzętu odbywa się szybko i na warunkach uzgodnionych indywidualnie z każdym klientem. Podczas prac budowlanych bardzo ważne jest odpowiednie utwardzenie betonu oraz oczyszczenie go z zanieczyszczeń, tak by nie występowały w nim grudy i niepożądane substancje, na przykład opiłki metali. Do tego celu najlepiej nadają się zacieraczki do betonu - wynajem takich urządzeń oferuje wiele firm, nie tylko Cramo, ale to w ofercie tego dystrybutora znajduje się najwięcej rodzajów i wariantów takich urządzeń. Można je nabyć z napędem elektrycznym, jak i spalinowym. Te zacieraczki, które posiadają zasilanie spalinowe, wyposażone są w dwie tarcze. Ma to znaczenie przy wykonywaniu określonych prac, do których czasem potrzebna jest większa ilość tarcz. Cramo pozwala je w razie czego dokupić.

Precyzyjne wydurki 3d wykona Firma e-Prototypy

brak zdjęciaFirma e-prototypy w swojej działalności wykorzystuje technikę druku 3d. Dzięki niej może służyć pomocą przy opracowaniu projektów dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, elektronice, przemyśle maszynowym. Ten rodzaj druku może też być pomocny w muzealnictwie do tworzenia wiernych kopii szczególnie cennych obiektów. Prototypy wykonane tą techniką są idealnym odwzorowaniem modelu z umieszczonego w programie komputerowym. Przy użyciu rozwiniętej techniki 3d SLS dzięki temu, że stosuje się w niej laserowe spiekanie sproszkowanych materiałów, możliwe jest wykonanie elementów z tworzyw sztucznych, włókna szklanego i metali. Ten rodzaj druku jest stosowany m. in. w medycynie do wykonywania implantów do układu czaszkowo-kostnego, a także w przemyśle lotniczym.

Profesjonalny aparat na bezdech dla Ciebie

brak zdjęciaChrapanie to uciążliwy problem dla wielu. Wiąże się to z problemem odpowiedniego przepływu powietrza w drogach oddechowych. Jednak my znamy sposób, by temu zaradzić. Oferujemy Państwu aparat na bezdech. Łatwy w użytkowaniu i wygodny nie będzie stanowił żadnych przeszkód przez spokojnym i komfortowym snem. Jeśli chcą Państwo pozbyć się uciążliwego i powracającego problemu, jakim jest chrapanie - idealnym i sprawdzonym rozwiązaniem będzie aparat na bezdech. Warto skorzystać z tak sprawdzonego, niezawodnego i skutecznego rozwiązania. Proponujemy Państwu kontakt osobisty w razie jakichkolwiek pytań.

Oferujemy agregaty prądotwórcze

brak zdjęciaFirma Select-agregaty oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie awaryjnego zasilania w energię elektryczną. Oferowane są generatory prądotwórcze zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw. Posiadanie zabezpieczenia energetycznego na wypadek awarii sieci jest kluczowe dla funkcjonowania szpitali, fabryk, czy instytucji rządowych. Generatory prądotwórcze przydają się także na działkach i domach jednorodzinnych na prowincji, gdzie występują przerwy w dostawach prądu. Firma posiada w ofercie bogaty wybór urządzeń najlepszych producentów, a fachowcy przedsiębiorstwa potrafią dobrać odpowiednie urządzenie dla każdego klienta.

Nowoczesne silniki elektryczne do łodzi i pontonów.

http://www.kmbc.pl/silniki_elektryczne.htmlSonar specjalizuje się w dystrybucji ekologicznych silników elektrycznych. W ofercie firmy są silniki do pontonów i łodzi, a także akumulatory żelowe i akcesoria zasilające. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w oferowaniu najlepszych urządzeń, gwarantujących niezawodność i wieloletnią bezawaryjną pracę. Silniki do pontonów firmy Haswing oferowane są w kilku rodzajach: Comax, Ospian i Cayman, a do ich zasilania sprzedawane są specjalne akumulatory żelowe. Firma posiada kontrahentów wśród wędkarzy i klientów zajmujących się rekreacją wodną, a oferowane rozwiązania cieszą się ogromną popularnością.

Tomet produkuje sprężarki i kompresory oraz prowadzi serwis urządzeń.

brak zdjęciaPrzedsiębiorstwo Tomet jest znanym producentem urządzeń do tłoczenia powietrza. Kompresory i sprężarki produkowane są w wielu rodzajach, a klienci cenią sobie jakość i niezawodność urządzeń. W firmie prowadzony jest także warsztat, w którym kompresory serwis wykonywany jest terminowo i sprawnie. Przedsiębiorstwo jest partnerem wielu zakładów produkcyjnych i firm z różnych gałęzi gospodarki w dziedzinie rozwiązań do tłoczenia powietrza i utrzymywania ciśnienia w instalacjach hydraulicznych. Kompresory serwis jest usługą realizowaną w ramach gwarancji i napraw pogwarancyjnych. Firma zapewnia kompleksowe rozwiązania w dziedzinie sprężania powietrza.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1

©2014 www.grotta.pl