Elektronarzędzia - Grotta - strona: 1


Budowa profesjonalnych chłodni dla firm

brak zdjęciaNasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu, sprzedaży i budowie nowoczesnych instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych. W swojej ofercie posiadamy różnorodne produkty klimatyzacyjne (głównie nowoczesne klimatyzatory) oraz chłodnicze (m.in. mroźnie, agregaty chłodnicze, szafy i komory chłodnicze itp.). Oprócz sprzedaży produktów chłodniczych oferujemy kompleksowe usługi takie jak instalacji klimatyzacji czy budowa chłodni w przedsiębiorstwach. Budowa chłodni jest procesem złożonym i obejmuje fazę projektu, tworzenia produktu, instalacji i nadzoru nad jego sprawnym działaniem. Skomplikowane projekty chłodni wykonywane są na specjalne zamówienie klientów według przedstawionej specyfikacji i parametrów technicznych. Oferujemy pełne wsparcie w eksploatacji chłodni i gwarancję na wszelkiego rodzaju naprawy i serwis. Szczegółowa oferta w zakresie chłodnictwa znajduje się na naszej stronie.

wibroprasy

METAl-CHEM - najwyższej klasy sprzęt do recyklinguMETAL-CHEM to spółka prywatna, która w 1997 roku wytworzyła się z dawnego zakładu urządzeń metalowych METALCHEM. Z początku firma produkowała głównie młynki i wirówki pionowe, urządzenia do recyklingu oraz grzejniki rezystancyjne. Z czasem rozszerzyliśmy naszą działalność i zajęliśmy się produkcją przenośników oraz urządzeń wykorzystywanych przy okazji produkcji kostki brukowej (owijarki, pakowaczki, linie recyklingowe). W miarę rozwoju firmy powiększyliśmy nasz asortyment o kolejne urządzenia, takie jak wibroprasy, przenośniki taśmowe, czy silosy na cement. Nasze wibroprasy, owijarki i urządzenia do recyklingu cieszą się popularnością wśród klientów z całej Europy. Obsługujemy zlecenia z Norwegii, Niemiec, Francji, Anglii, Słowacji, Danii, Szwecji, Rosji, a nawet spoza Europy (mamy klientów w Zimbabwe czy Australii). Posiadamy ogromne doświadczenie oraz liczne certyfikaty jakości, które potwierdzają klasę naszych usług oraz potwierdzają nasz międzynarodowy sukces.

Przesiewacze wibracyjne - skuteczny sposób na segregację kruszywa

brak zdjęciaPrzesiewacze wibracyjne to urządzenia, których celem jest szeroko rozumiane przesiewanie kruszywa. Zadanie to wykonywane jest przede wszystkim po to, by uzyskać kruszywo o określonej wielkości ziaren. Zastosowanie alternatywnych napędów pozwala uzyskać ruch wibracyjny, który w połączeniu z odpowiedniej gęstości sitem umożliwia szybkie i dokładne oddzielenie kruszywa o określonej grubości. Zasadniczo przesiewacze wibracyjne przeznaczone są do kruszywa średniej i drobnej grubości. Wiadomo jednak, że urządzenie to musi być funkcjonalne i trwałe, dlatego też do produkcji przedmiotowego sprzętu używane są różne gatunki stali, w tym stali szlachetnej. Ważnym elementem są sita, które mogą mieć różną grubość. Wybór sita powinien być dostosowany do charakteru przesiewanego kruszywa.

Wnnajem trwałych zacieraczek do betonu

brak zdjęciaWśród maszyn, jakie oferuje do wypożyczania znana i ceniona firma Cramo znajdują się między innymi zacieraczki do betonu. Wynajem takiego sprzętu odbywa się szybko i na warunkach uzgodnionych indywidualnie z każdym klientem. Podczas prac budowlanych bardzo ważne jest odpowiednie utwardzenie betonu oraz oczyszczenie go z zanieczyszczeń, tak by nie występowały w nim grudy i niepożądane substancje, na przykład opiłki metali. Do tego celu najlepiej nadają się zacieraczki do betonu - wynajem takich urządzeń oferuje wiele firm, nie tylko Cramo, ale to w ofercie tego dystrybutora znajduje się najwięcej rodzajów i wariantów takich urządzeń. Można je nabyć z napędem elektrycznym, jak i spalinowym. Te zacieraczki, które posiadają zasilanie spalinowe, wyposażone są w dwie tarcze. Ma to znaczenie przy wykonywaniu określonych prac, do których czasem potrzebna jest większa ilość tarcz. Cramo pozwala je w razie czego dokupić.

Precyzyjne wydurki 3d wykona Firma e-Prototypy

brak zdjęciaFirma e-prototypy w swojej działalności wykorzystuje technikę druku 3d. Dzięki niej może służyć pomocą przy opracowaniu projektów dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, elektronice, przemyśle maszynowym. Ten rodzaj druku może też być pomocny w muzealnictwie do tworzenia wiernych kopii szczególnie cennych obiektów. Prototypy wykonane tą techniką są idealnym odwzorowaniem modelu z umieszczonego w programie komputerowym. Przy użyciu rozwiniętej techniki 3d SLS dzięki temu, że stosuje się w niej laserowe spiekanie sproszkowanych materiałów, możliwe jest wykonanie elementów z tworzyw sztucznych, włókna szklanego i metali. Ten rodzaj druku jest stosowany m. in. w medycynie do wykonywania implantów do układu czaszkowo-kostnego, a także w przemyśle lotniczym.

Profesjonalny aparat na bezdech dla Ciebie

brak zdjęciaChrapanie to uciążliwy problem dla wielu. Wiąże się to z problemem odpowiedniego przepływu powietrza w drogach oddechowych. Jednak my znamy sposób, by temu zaradzić. Oferujemy Państwu aparat na bezdech. Łatwy w użytkowaniu i wygodny nie będzie stanowił żadnych przeszkód przez spokojnym i komfortowym snem. Jeśli chcą Państwo pozbyć się uciążliwego i powracającego problemu, jakim jest chrapanie - idealnym i sprawdzonym rozwiązaniem będzie aparat na bezdech. Warto skorzystać z tak sprawdzonego, niezawodnego i skutecznego rozwiązania. Proponujemy Państwu kontakt osobisty w razie jakichkolwiek pytań.

Oferujemy agregaty prądotwórcze

brak zdjęciaFirma Select-agregaty oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie awaryjnego zasilania w energię elektryczną. Oferowane są generatory prądotwórcze zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw. Posiadanie zabezpieczenia energetycznego na wypadek awarii sieci jest kluczowe dla funkcjonowania szpitali, fabryk, czy instytucji rządowych. Generatory prądotwórcze przydają się także na działkach i domach jednorodzinnych na prowincji, gdzie występują przerwy w dostawach prądu. Firma posiada w ofercie bogaty wybór urządzeń najlepszych producentów, a fachowcy przedsiębiorstwa potrafią dobrać odpowiednie urządzenie dla każdego klienta.

Nowoczesne silniki elektryczne do łodzi i pontonów.

http://www.kmbc.pl/silniki_elektryczne.htmlSonar specjalizuje się w dystrybucji ekologicznych silników elektrycznych. W ofercie firmy są silniki do pontonów i łodzi, a także akumulatory żelowe i akcesoria zasilające. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w oferowaniu najlepszych urządzeń, gwarantujących niezawodność i wieloletnią bezawaryjną pracę. Silniki do pontonów firmy Haswing oferowane są w kilku rodzajach: Comax, Ospian i Cayman, a do ich zasilania sprzedawane są specjalne akumulatory żelowe. Firma posiada kontrahentów wśród wędkarzy i klientów zajmujących się rekreacją wodną, a oferowane rozwiązania cieszą się ogromną popularnością.

Tomet produkuje sprężarki i kompresory oraz prowadzi serwis urządzeń.

brak zdjęciaPrzedsiębiorstwo Tomet jest znanym producentem urządzeń do tłoczenia powietrza. Kompresory i sprężarki produkowane są w wielu rodzajach, a klienci cenią sobie jakość i niezawodność urządzeń. W firmie prowadzony jest także warsztat, w którym kompresory serwis wykonywany jest terminowo i sprawnie. Przedsiębiorstwo jest partnerem wielu zakładów produkcyjnych i firm z różnych gałęzi gospodarki w dziedzinie rozwiązań do tłoczenia powietrza i utrzymywania ciśnienia w instalacjach hydraulicznych. Kompresory serwis jest usługą realizowaną w ramach gwarancji i napraw pogwarancyjnych. Firma zapewnia kompleksowe rozwiązania w dziedzinie sprężania powietrza.

Fachowy skaner 3d

brak zdjęciaPrzedsiębiorstwo Materialise posiada nowoczesne technologie wspierające produkcję przemysłową. Firma posiada zaawansowany skaner 3d, za pomocą którego wykonywane jest obrazowanie obiektów fizycznych. Skaner 3d umożliwia wgląd w trudno dostępne części maszyn i urządzeń, co znacznie usprawnia procesy naprawiania i projektowania urządzeń. Z oferty firmy korzystają przedsiębiorstwa dosłownie ze wszystkich dziedzin gospodarki, a także instytuty naukowo-badawcze i zespoły projektantów. Innowacyjne technologie wspierające gospodarkę to dziedzina, w której przedsiębiorstwo Materialise specjalizuje się od wielu lat.

Zamów przecinarki do asfaltu już dzisiaj!

http://www.mk-diament.pl/1_18_przecinarki-drogowe-do-betonu-asfaltu.htmlPrzecinarki do asfaltu proponuje dzisiaj wiele firm. Wśród nich największym uznaniem firm odbiorców cieszą się produkty, które zapewnia marka MK - DIAMENT. Dlaczego? Przede wszystkim jej produkty są bardzo wielofunkcyjne oraz praktyczne. A więc przecinarki do asfaltu, które tu zakupimy, działają przez bardzo długi czas bez żadnych awarii. Jednocześnie wyróżnia je łatwość obsługi. Ich użytkownicy są z nich zawsze bardzo zadowoleni. Jak potwierdzają, ten sprzęt zdecydowanie ułatwił, przyśpieszył do tej pory mozolną i ciężką pracę drogowców, robiących asfalty. Już teraz warto wejść na witrynę internetową tej jednostki, by zamówić odpowiedni jej sprzęt.

Poznaj innowacyjne już teraz słupki parkingowe!

brak zdjęciaDEMIT to jednostka na polskim rynku, która dostarcza produkty od najlepszych, światowych producentów. Między innymi takie walory mają słupki parkingowe tu oferowane. Zostały stworzone przez firmę ANORTEC z Hiszpanii. Firma ta jest znana z tego, że jej wyroby wyróżnia ponadprzeciętna niezniszczalność. Takie cechy mają i jej słupki parkingowe. Przede wszystkim są stworzone z polimerowego tworzywa, co gwarantuje wysoką odporność na uderzenia. Jest to jeden z niewielu typów więc słupków, które po uderzeniu w nie, nie ulegają zniszczeniu, a jedynie zakrzywieniu i z łatwością powracają do dawnego kształtu. Ta wysoka elastyczność sprawia, że są jednym z najchętniej nabywanych produktów.

Spawarki inwerterowe na HurtowniaSpawarek.pl

brak zdjęciaHurtowniaSpawarek.pl dostarcza Państwu najwyższej jakości urządzenia spawalnicze w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe spawarki inwerterowe oraz spawarki transformatorowe od najlepszych, uznanych na całym świecie producentów, a także takie urządzenia jak przecinarki, obrotniki spawalnicze, ukosowiarki oraz prostowniki i agregaty prądotwórcze. Oferowane przez nas spawarki inwerterowe to wysokiej jakości urządzenia, wyróżniające się między innymi łatwością obsługi, ogromną funkcjonalnością i wytrzymałością oraz niezawodnością. Dzięki temu będą one Państwu służyły przez długi czas.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1

©2014 www.grotta.pl