Szkolenia - Grotta - strona: 2


Zdobywalnia - szkolenia z kreatywności

brak zdjęciaW każdym człowieku drzemie niemały potencjał twórczy. Jednak wiele nie dość, że go nie wykorzystuje, to jeszcze często nie ma pojęcia o jego istnieniu. Pomocą mogą być szkolenie z kreatywności organizowane przez Zdobywalnię. Dzięki połączeniu wiedzy psychologicznej z osiągnięciami coachingu można wspomóc i razem rozwiązać niejeden problem. Zdobywalnia, organizując szkolenie z kreatywności korzysta z wielu narzędzi, czego końcowym efektem będzie samoświadomość osoby, jaka miała wątpliwości odnośnie swego potencjału. Twórczość i kreatywność to nie tylko działania artystyczne, ale także umiejętności interpersonalne czy zdolności matematyczne. Warto je w sobie odnaleźć, by mieć ciekawsze i szczęśliwsze życie. Szkolenie z kreatywności przyda się nie tylko w życiu zawodowym.

Kursy z programownia neurolingiwstycznego

brak zdjęciaProgramowanie neurolingwistyczne, jest nową dyscypliną, której naucza się na wielu kursach rozwoju osobistego. Szkolenia NLP są bardzo popularne w wielu kręgach, które za cel stawiają sobie doskonalenie własnych umiejętności. Firma Krąg Ludzi Kreatywnych jest organizatorem tego typu kursów, na których naucza się pewności siebie, sposobu rozmawiania z ludźmi, eksponowania emocji, oraz rozpoznawania intencji innych osób. Szkolenia NLP pozwalają na odkrycie nieznanych do tej pory możliwości własnego umysłu, a także na czytanie z innych ludzi jak z książki. Prawdopodobnie wiele osób uważa, że jest to coś niemożliwego, ale Krąg Ludzi Kreatywnych pokazuje, że jest inaczej.

Opracowanie instrukcji ochrony przed pożarami

brak zdjęciaSilesia BHP to nowoczesna firma usługowa, która została stworzona z myślą o firmach, którym zależy na wysokich standardach ochrony środowiska, BHP i ochrony przed pożarami. Specjaliści pracujący w opisywanej firmie opracowują dokumenty takie jak instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Jeśli chodzi o ochronę ppoż to oferta obejmuje również przygotowywanie planów dróg ewakuacyjnych, prowadzenie szkoleń, dokonywanie pomiarów i wykonywanie wielu innych usług. Warto dodać, że każda instrukcja bezpieczeństwa pożarowego oraz inne dokumenty są przygotowywane w sposób bardzo szybki i jednocześnie dokładny.

Bogato zaopatrzona księgarnia edukacyjna

brak zdjęciaInternetowa księgarnia edukacyjna proponuje swoim Klientom szeroki wybór najnowszych książek i podręczników przeznaczonych dla uczniów różnorakich placówek dydaktycznych. Odwiedzając stronę Księgarni Szkolnej można zapoznać się z ofertą księgarni, a także w szybki i sprawny sposób dokonać zakupu wybranych podręczników. Księgarnia edukacyjna w swoim asortymencie posiada obowiązujące pozycje, z których korzystają obecnie uczniowie zarówno szkół podstawowych i gimnazjów, jak również zawodówek, techników i liceów. Atrakcyjne ceny, liczne nowości i promocje oraz szybka, bezpłatna dostawa sprawiają, iż księgarnia cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród Klientów. Zapraszamy!

Dobry klub malucha w Śródmieściu Warszawy

brak zdjęciaJeśli chcesz dla swojego malucha jak najciekawszej oferty spędzania wolnego czasu, postaw na ceniony klub malucha. Warszawa Śródmieście jest miejscem, gdzie ulokowało się przedszkole Watercolor Marina. Twoje dziecko trafi tam pod doskonałą opiekę, będzie uczyło się angielskiego, brało udział w zajęciach teatralnych i logopedycznych prowadzonych przy muzyce. Wspaniały, kochany przez dzieci klub malucha, Warszawa Śródmieście i twoje zadowolenie, że twoja córeczka czy synek spędzają część dnia w tak stymulującym do rozwoju miejscu? Jeśli właśnie na czymś takim ci zależy, koniecznie rozważ na poważnie ofertę przedszkola Watercolor Marina.

Zajmujemy sie leczeniem alkoholowym.

brak zdjęciaRanczo Ośrodek Terapii Uzależnień jest przeznaczony dla osób, które mają problem z alkoholem. Prowadzimy terapie, które trwają 30 dni w naszym ośrodku. Terapię tą przeprowadzają nasi pracownicy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Nasz zespół tworzą psychologowie, psychoterapeuci, mający doświadczenie w leczeniu alkoholowym. W ośrodkach stacjonarnych i ambulatoryjnych. Nasi pacjenci mają bardzo dobre warunki mieszkaniowe i zapewnioną prywatność. Warto przejść leczenie alkoholowe, które pomoże wam wyjść z nałogu. Nasi pracownicy pomagają również osobom bliskim naszych pacjentów. Ponieważ jest to trudny okres dla całej rodziny, która boryka się z tym problemem. Jeżeli chcecie odbyć leczenie alkoholowe, to warto przeprowadzić je z nami.

Półkolonie dla dzieci - Poznań zaprasza

brak zdjęciaOferujemy Państwu fantastyczne półkolonie (Poznań) dla dzieci w różnym wieku. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szczegóły oferowanych przez nas zajęć dla dzieci, które łączą w sobie zarówno zabawę jak i naukę. Jesteśmy pewni, że nasze półkolonie (Poznań) spodobają się każdemu dziecku. Na półkoloniach odbywają się różnego typu zajęcia, na przykład laboratorium kreatywnej wiedzy dla dziewczynek i dla chłopców czy też wspaniałe i ciekawe warsztaty budowy robotów. Z nami Twoje dziecko na pewno nie będzie się nudzić, ponadto gwarantujemy pełne bezpieczeństwo. Serdecznie zapraszamy na nasze półkolonie.

Doskonalenie nauczycieli od A do Z!

brak zdjęciaGłównym przedmiotem działalności centrum szkoleniowego A-Z jest przede wszystkim doskonalenie nauczycieli. Przedsiębiorstwo funkcjonuje jako niepubliczna placówka specjalizująca się w rozwoju edukacji. Oferta centrum szkoleniowego A-Z skierowana jest do przedszkoli oraz szkół, które interesuje doskonalenie nauczycieli i grona pedagogicznego z zakresu prawa, finansów, a nawet psychologii. Centrum zapewnia profesjonalne i przystępne szkolenia, które z pewnością pozwolą na zwiększenie efektywności oraz podwyższenie kwalifikacji placówek oświatowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty

Kontrola placu zabaw przeprowadzona przez GOCiN

brak zdjęciaKażdy rodzic i opiekun wie jak ważne jest bezpieczeństwo dzieci. O wypadek nietrudno zwłaszcza w przypadku rozbieganych maluchów. Dlatego tak ważnym jest dbanie o właściwe zabezpieczenie miejsc w których dzieci przebywają. Kontrola palcu zabaw pozwala stwierdzić czy wszystkie sprzęty są sprawne i nie zagrażają bawiącym się. Wskazuje rozwiązania oraz kwestie wymagające poprawy. Kontrola placu zabaw to istotny wkład we wzrost bezpieczeństwa dzieci. Dlatego też zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty. Profesjonalna kontrola palcu zabaw pozwoli Państwu spać spokojnie. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.gocin.pl/

BHP Inka szkolenia BHP w Gliwicach

brak zdjęciaBHP Inka organizuje szkolenia PPOŻ i BHP oraz nadzór związany z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz z zakresu PPOŻ i ochrony środowiska na terenie firm i zakładów pracy. Szkolenia BHP Gliwice i wiele innych miast to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami w celu stworzenia dla Ciebie indywidualnej oferty. Szkolenia BHP Gliwice mogą odbywać się w siedzibie Twojej firmy. Postaw na bezpieczeństwo i zadowolenie swoich pracowników i skorzystaj z naszej oferty już teraz. Korzystanie z naszej wiedzy jest dla Państwa gwarancją jakości usług, kompetencji i profesjonalizmu, realizowanych przez osoby spełniające wymagania dla osób szkolących

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2

©2014 www.grotta.pl