Turystyka - Grotta - strona: 2


http://www.kawallo.pl/hotel

hotel sochaczew i okoliceHotel (Sochaczew i okolice) Kawallo w Studzieńcu k. Słubic niedaleko Sochaczewa zaprasza wszystkich, którzy szukają miejsca na nocleg oraz tych, którzy chcą zorganizować szkolenie, konferencję czy też inny biznesowy event. Na gości czekają różnego typu i rozmiaru pokoje oraz apartamenty. Hotel (Sochaczew i okolice) Kawallo ma także restaurację, która serwuje pyszne dania różnych kuchni z Polski i ze świata. Oferta biznesowa to aż pięć różnych sal, których wyposażenie można modyfikować zgodnie z życzeniem klienta. Hotel zaprasza także na imprezy okolicznościowe - wesela, chrzty czy obchody pierwszej Komunii św.

www.hoteltraffic.pl

hostel poznanTraffic Hotel Hostel to miejsce dla szukających niedrogiego noclegu w centrum miasta. hostel poznan oferuje wygodne pokoje 1-6 osobowe, za niską cenę. Hostel położony jest w centrum miasta w niewielkiej odległości od Starego Browaru i Starego Rynku. hostel poznan oferuje darmowy Internet bezprzewodowy, kuchnię samoobsługową, oraz możliwość organizowania szkoleń. Pokoje wyposażone są TV LCD z telewizją satelitarną. Sale konferencyjne wyposażone są niezbędny sprzęt audiowizualny i stanowiska komputerowe. Pokój w hotelu można rezerwować ze strony internetowej hostelu. Dla gości jest parking strzeżony.

Profesjonalny catering na terenie Gliwic

brak zdjęciaRestauracja Laguna proponuje profesjonalny catering. Gliwice jest miastem, na terenie którego mieści się nasza placówka. Nasi doświadczeni kucharze dołożą wszelkich starań, aby zadowolić Państwa gusta. Oryginalne menu, smaczne potrawy to świetne rozwiązanie na chrzest, komunię, wesele, konferencję czy inne przyjęcia. Zapraszamy do kontaktu oraz na stronę internetową www.hotel-laguna.pl jeśli chcą Państwo poznać szczegóły naszej oferty. Jesteśmy pewni, że zachwyci Państwa przygotowany przez nas catering. Gliwice śmiało oraz z wielkim zadowoleniem korzystają z naszych rozwiązań od wielu lat. Zapraszamy!

Pokoje konferencyjne w hotelu Wodnik.

http://hotel-wodnik.com.pl/pl/konferencjeHotel Wodnik jest miejscem, gdzie przyjeżdżamy przede wszystkim po to, by móc odpowiednio wypocząć. Kiedy udajemy się, na wypoczynek chcemy by nasz wypoczynek przebiegał w jak najbardziej komfortowych warunkach. Hotel Wodnik jest nam, w stanie to wszystko zapewnić, ponieważ poza pokojami, które możemy tu wynająć mamy możliwość skorzystania z gastronomii czy Spa. Znajdują się tu również obiekty konferencyjne, gdzie możemy poprowadzić konferencję lub zorganizować spotkanie ludzi pracujących, w naszej firmie. Obiekty konferencyjne są tu tak przygotowane, że praktycznie możemy zacząć prowadzić nasze spotkanie od razu. Pełna oferta tego hotelu znajduje się, na stronie internetowej, gdzie serdecznie państwa zapraszamy.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2

©2014 www.grotta.pl